Vibrobeton - Drenova: Glatka pobjeda Vinkovčanki

VIBROBETON - DRENOVA 3:0 (25:19, 25:8, 26:24)
Gledatelja: 300
Suci: Đurkić i Ledenčan (oba iz Osijeka)

VIBROBETON: Škrabo 6, Starčević 13, Jurković 5, Mihaljević 1, Z. Tomić 3, B. Rimac 6, Jakšetić 1, N. Tomić, Grubeša, Kadoić 13, Zahora, Beljan; Trener: Stipe Tomić

DRENOVA: V. Božanović 4, A. Božanović 8, Lončar 9, Lakić 10, Fabijanić 4, Tadić 3, Šeša 5, Malnar; Trener: Ilija Matić.

Nakon šest prvenstvenih susreta vinkovačke odbojkašice su u uspjele doći do vrlo lagane pobjede protiv riječke ekipe Drenove. Već na početku prvog seta vinkovačke odbojkašice su nastojale steći prednost koja bi im jamčila osvajanje seta, pa tako dolaze do vodstva od 9:2 uz vrlo ležerno osvajanje poena posebice Beti Rimac i Danijele Kadoić. Gošće su uspjele smanjiti razliku na 21:17, no ne i spasiti set koji je trajao 18. minuta.

U drugom setu igračice Vibrobetona su potpuno deklasirale gostujuću ekipu i u svega 14. minuta gošćama dopustila da osvoje tek osam poena. Kada se očekivao miran završetak susreta, gošće su iskoristile opuštenost, pa čak i prepotentnost domaće ekipe, te prikazale igru koja odgovara jednoj prvoligaškoj ekipi. Ekipa Drenove uspijeva povesti 23:21, no igračice Vibrobetona ipak uspijevaju preokrenuti set u svoju korist. Igračicom današnjeg susreta službeno je proglašena Danijela Kadoić, igračica Vibrobetona.