Kup Hrvatske: Mladostaši i Osječani u velikom finalu

Danijel Kavelj, Maša Babić • petak, 31.01.2003.

Odbojkaši Mladosti plasirali su se u finale Kupa Hrvatske uvjerljivom pobjedom protiv Riječana rezultatom 3:0 (25:6, 25:13, 25:18). Od samog početka susreta Mladostaši su krenuli furiozno, te sigurno dobili prva dva seta, u kojima je briljirao trojac Ramadža - Sikirić - Kovačević. U trećoj dionici Riječani su uspjeli pružiti nešto veći otpor, ali nedovoljno za danas odlične Zagrepčane.

U drugom polufinalnom susretu, bilo je mnogo više uzbuđenja. Osiječani su uspjeli preokrenuti 1:2 u setovima protiv Karlovca, zahvaljujući odličnim partijama u četvrtom i petom setu Pauna i Celana, koji Karlovčanima nisu ostavili ni mrvicu šanse. Na kraju 3:2 (25:22, 16:25, 19:25, 25:22, 15:8) za Osiječane, vrijednih završnice Kupa Hrvatske.