Rijeka KWSO - Pula NB 2:3 (18:25, 18:25, 25:17, 25:22, 12:15)
Velika Gorica. Dvorana srednjoškolskog centra. Gledatelja: 200.
Rijeka KWSO: Dudić 13, Dobrota, Miloš 2, Kovačić, Prnjak 14, A. Grbac, Maras 7, Obatnina 4, Popović 10, I. Grbac, Sinovčić 10, Cigić.
Pula NB: Stojadinović, Janković 5, Mamić 16, Račić 8, Filimanović, Ikić 1, Karaulova, Kaleb 7, Stjepanović 15, Breščić 1, Sršen.

Odbojkašice Pule osvojile su treće mjesto u hrvatskom Kupu pobjedom nad Rijekom od 3:2. Puljanke su prilično dobro krenule, dominiravši u prva dva seta, koja su osvojile identičnim rezultatom, 25:18. No, treći set bude se odbojkašice Rijeke, predvođene izvrsnom Tinom Dudić, koja je sa sedam poena i izvrsnim servisima najviše pomogla svojoj ekipi da se vrati u igru (25:17). Četvrti set završio je također u korist Riječanki (25:22), koje su tada dobile i podršku 50-tak mladih riječkih odbojkašica koje su Veliku Goricu došle bodriti svoj klub. Neizvjesnost petog seta potrajala je do samog kraja, kada su Puljanke pronašle više snage i volje, te završile utakmicu pobjedom 15:12.

Osim već spomenute Tine Dudić, koja je do kraja susreta sakupila 13 poena, u ekipi Rijeke odlično je odigrala i Mira Prnjak (14). Nadahnuta igra Kristine Mamić (16) i Stjepanović (15) dovela je Pulu do osvajanja trećeg mjesta.