Engleska: "Crveni vragovi" ponovno na vrhu

Leicester - Southampton 1:0
Manchester United - Sunderland 3:0
Middlesbrough - Everton 1:2
Newcastle - Chelsea 0:0

"Crveni vragovi" ponovno na vrhu Manchester United ponovo je sam na vrhu. Nakon prošlotjedne pobjede od 6:0, upola manjim rezultatom Manchester je ispratio Sunderland. Rekordni broj posjetitelja na travnjacima Premier lige od 67.503 ponovno je vidio odličnu partiju svojih ljubimaca. Paul Scholes je načeo mrežu gostiju u 14. minuti. Sheringham je također zahvalio Fergusonu na ukazanom povjerenju u 76. minuti, nakon asistencije Colea. Do kraja susreta još se jednom u listu strijelaca upisao Scholes.

Liverpool se namučio kod kuće s onim drugim Manchesterom. U svom stotom nastupu Owen je postigao pedeset i četvrti zgoditak. Preko Hamanna je Liverpool povisio vodstvo koje se ubrzo rastopilo. Prvo je Weah smanjio na 2:1 u 67. minuti, da bi Horlock u 81. iz 11 metara izjednačio. Sve svojbe oko pobjednika riješio je Hamann minutu potom.

Od ostalih rezultata valja spomenuti neriješene ishode Arsenala i Bradfora, te Newcastlea i Chelsea. Za Chelsea nije nastupio Mario Stanić kako bi potpuno spreman dočekao Ligu prvaka. Bokšić je asistirao za pogodak Middlesbrougha, no nedovoljno za pobjedu kod kuće na Evertonom. Danas se još igra susret između Tottenhama i West Hama. Utakmica između Derbya i Charltona još nema definiran termin odigravanja.

1Hajduk 712:5+717
2Rijeka 612:1+1114
3Dinamo 714:8+613
4Varaždin 75:2+312