Poredak: Rusija i Jugoslavija 4 boda, Njemačka 3, Južna Koreja 1, Egipat i Kuba 0.

Slovenija – Švedska 30:32
Španjolska – Australija 39:23
Francuska – Tunis 20:17
Poredak: Švedska i Španjolska 4 boda, Francuska 3, Slovenija 1, Australija i Tunis 0.

Najnezadovoljnje reprezentacije nakon prva dva kola zasigurno su reprezentacije Južne Koreje i Slovenije. Slovenci su nadigrali Francuze i Šveđane, ali su dvaput propuštali velika vodstva te nakon dvije utakmice imaju samo jedan bod. Korejanci su pak nadigrali u prvom kolu Jugoslavene, ali su na kraju uz obilatu pomoć sudaca “jugovići” izvukli pobjedu golom u posljednjim sekundama. Slična stvar dogodila se Korejancima i protiv Nijemaca kada su 45 sekundi prije kraja poveli 24:23 i onda primili gol samo deset sekundi prije kraja utakmice.

Jugoslaveni su se provukli i u drugoj utakmici te nakon loše igre pobijedili. Ovoga puta protiv Egipćana koji su ograli odlično i vodili na poluvremenu sa 14:11. U nastavku su “plavi” teškom mukom slomili otpor predstavnika Afrike te prodali par jeftinih kontri i pobijedili sa tri gola.