SpVgg Unterhaching Hertha BSC Berlin 5:2

Filip Tapalović, (1860 München), svih 90 minuta
Zvonimir Soldo, (Stuttgart), svih 90 minuta
Damir Milinović, (Bochum), svih 90 minuta
Tomislav Piplica, (Cottbus), svih 90 minuta
Robert Kovač, (Bayer), svih 90 minuta
Boris Živković, (Bayer), svih 90 minuta
Jurica Vranješ, (Bayer), do 53. minute

Šesto kolo Bundeslige započelo je u petak susretom između 60-era i Freiburga koji u dosadašnjih pet kola nije niti jednom poražen napuštao teren. Imali su gosti iz Freiburga i ovaj puta priliku iz Münchena odnijeti čak sva tri boda, međutim nakon što su u drugom poluvremenu ostale neiskorištene prilike Freiburga, 1860 München je u posljednjih šest minuta s dva pogotka riješio susret u svoju korist. Aktualni prvak, Bayern, je u svojoj dosadašnjoj povijesti samo tri puta bolje započeo sezonu (pet pobjeda iz šest susreta), dok je Köln izjednačujućim pogotkom postao prva bundesligaška momčad koja je Bayernu "zabila" 100 pogodaka. Pogotkom Elbera, Bayern je već poveo u 15. minuti, da bi Köln poravnao rezultat početkom drugog dijela, a pobjedonosni pogodak u izjednačenoj igri bilo je djelo Santa Cruza u 73. minuti. Nakon dva potpuno različita poluvremena gdje je svakoj momčadi pripalo po jedno, susret između Stuttgarta i Bochuma je završio podjelom bodova. Gosti su u ranoj fazi susret poveli, a Stuttgart je poravnao rezultat pogotkom Dundeea minutu prije kraja. U Wolfsburgu - festival pogodaka. Početno vodstvo Wolfsburga uspio je sustići HSV i nakon toga u dva navrata biti u vodstvu, međutim uspjeli su domaći pred kraj susreta poravnati rezultat i spasiti bar jedan bod. Trenutačno drugoplasirani, Schalke 04, u potpunosti je s čak 4:0 deklasirao Borussiju Dortmund i time ostao u utrci s prvoplasiranim Bayernom. Werder je krajem prvog dijela uspio anulirati rano vodstvo Frankfurta i tako si osigurati nakon blijede igre barem jedan bod. Prvo poluvrijeme susreta između Cottbusa i Bayera zavšilo je s po jednim pogotkom na svakoj strani što je domaćin u drugom dijelu pokušao i zadržati. Međutim, Brdarić je minuti prije kraja susreta osigurao pobjedu za Bayer.

U nedjeljnim susretima domaći su ostvarili pobjede. Hansa Rostock je bila bolja od Kaiserslauterna dok je Unterhaching deklasirao berlinsku Herthu s 5:2.