Čakovec i Hajduk po tri boda, Dinamo samo jedan

Bernard Jurišić • subota, 30.09.2000.

Kulušić, Madunović i Leko - u centru pažnje u Splitu (bl)

U subotnja dva susreta dvije pobjede domaćina. U Čakovcu pogotkom Karabatića (9) Čakovec je savladao Cibaliju, dok je u Splitu Hajduk bio bolji od Varteksa. Pogotke za Hajduk postigli Bošnjak (30) i Leko (59).

Ovo kolo je još jednom raspršilo nogometne prvoligaše na nekoliko dana, u subotu i nedjelju igrale su se po dvije utakmice, jedna je odgođena na znani, a druga za neznani termin.

Zanimljivo u Kranjčevićevoj (dp)

Najzanimljiviji susret na odigran je u nedjelju, kada su u derbiju kola Zagreb i Dinamo tražili potvrdu dobrih igara ove sezone. Bila je to odlična utakmice puna preokreta i zgoditka. Sve ono zbog čega trba dolaziti na stadione. Zagreb je poveo golom Popovića u 18 minuti ,Dinamo je izjednačio zgoditkom Plovaneca u 24 minuti a Šokota je sa dva zgoditka u 39 i 52 minuti odveo modre do 1:3. Ipak, to je bilo nedovoljno za razigrane Zagrebaše. U 64 minuti Lovrek a u 67 minuti ponovno Popović poravnali su rezultat u vrlo dobroj nogometnoj predstavi

U Slavonskom Brodu, Marsonia je vodila sa 2:0 iz dva opravdana jedanaesterca koje je realizirao Olić u 25 i 27 minuti. Hrvatski dragovoljac, upornošću i borbenošću uspio je golovima Andračića u 29 minuti i golom Lalića u 35 minuti izvući bod iz slavonske ravnice.