Filip Tapalović (1860 Munchen), 90 minuta
Niko Kovač (HSV), 90 minuta
Boris Živković (Bayer), 90 minuta
Robert Kovač (Bayer), 90 minuta
Jurica Vranješ (Bayer), od 84. minute

Nakon što je u svojem prvom susretu startao pobjedom, Andreas Brehme u svom je predstavljanju domaćoj publici u Kaiserslauternu nastavio s pobjedama. Ovaj puta stradao je Werder iako je na kraju moglo završiti bez pobjednika s obzirom da su se Werderovi napadači iskazali u promašajima, prvenstveno Marco Bode. U gostujućem sastavu u igru je u 76. minuti ušao nekadašnji Zagrebaš Ivica Banović. Bayern je nakon odlične utakmice u Parizu u istom stilu nastavio i u Bundesligi. U gradskom derbiju aktualni je njemački prvak bio bolji od 60-era. Tek krajem prvog dijela uspjelo je Bayernu savladati gostujućeg vratara da bi u nastavku s dva prekrasna pogotka (Salihamidžić-55 i Elber-64) ostvario nedostižnu prednost. 60-eri su pogotkom Hasslera samo umanjili poraz. Stuttgart je u dva navrata sustizao prednost gostiju iz Unterhachinga i tako osigurao jedan bod. Ovo je Stuttgartu četvrti remis zaredom. Wolfsburg je doslovno pregazio Köln i to s visokih 6:0. Rezultat je na kraju mogao biti i viši da su Wolfsburgovi napadači bili prisebniji. Iako je Energie Cottbus poveo u Berlinu protiv domaće Herthe pogotkom Antuna Labaka u nastavku nisu pomogle niti odlične obrane Tomislava Piplice da Energie zadrži vodstvo. Krajem prvog dijela poravnala je Hertha preko Wosza da bi u drugom dijelu s još dva pogotka riješila susret u svoju korist. HSV je na svom novom travnjaku vrijednom 200.000 DM startao pobjedom. Danak su platili gosti iz Frankfurta koji su domaćinu parirali samo tokom prvog dijela da bi u nastavku HSV u potpunosti dominirao terenom. U 62. minuti nakon kornera najviši je u kazneom prostoru bio Niko Kovač i glavom poslao loptu u mrežu za krajnjih 2:0. U posljednjem subotnjem susretu Bayer Leverkusen je nakon izuzetno turbulentnog tjedna slavio protiv Borussije. Nagla promjena trenera nije utjecala na Bayerovu igru te je Rudi Völler, novi terner "apotekara" zahvaljujući pogotcima Nowotnya (25) i Neuvillea (62) startao pobjedom. Novi trener nije u sastavu Bayera puno mijenjao te je krajem susreta priliku dao i Vranješu uz Živkovića i R. Kovača koji su odigrali cijelu utakmicu.

Sutra (nedjelja) na rasporedu su još dva susreta. Bochum će ugostiti Hansu iz Rostocka, dok će Schalke 04 u Freiburgu protiv istoimenog kluba pokušati izboriti pobjedu i tako zadržati vodeću poziciju Bundeslige.