SPLIT CO - ZRINJEVAC 97:87 (28:22, 25:22, 28:16, 16:27)
Suci: Muhvić (Karlovac) i Medan (Dubrovnik)

SPLIT CO: Subotić 14 (5/10), Gregov (0/1), Tomeljak (0/2), Vujčić 21 (8/13), Žižić 23 (11/13), Rencher 7 (2/4), Ukić (0/4), Poljak 15 (5/8), Pašalić (0/1), Grgurević, Land 10 (3/8), Badžim 7 (3/5).

ZRINJEVAC: I. Morić, Jelaska, Dujmović 4 (1/8), M. Morić 9 (3/7), Malić 8 (3/13), Swanson 20 (6/17), Smiljanić 11 (4/13), Livajić 5 (2/3), Bond 9 (3/8), Čolak 13 (4/7), Rozić 8 (4/6), Spudić.

Postotak šuta: Split CO 37/69 (54%), Zrinjevac 30/85 (37%)
Asistencije: Split CO 25, Zrinjevac 8
Osvojene lopte: Split CO 11, Zrinjevac 18
Izgubljene lopte: Split CO 19, Zrinjevac 9
Blokade: Split CO 2, Zrinjevac 1

Košarkaši Zrinjevca odigrali su u Splitu u garnituri rezervnih dresova domaće momčadi, jer im je negdje putem zagubljena (ukradena?) torba u kojoj su se nalazili njihovi zeleni dresovi. No, ni to im nije pomoglo da izvuku povoljan rezultat na Gripama.

Prva četvrtina okončana je prednošću domaćina od 6 poena, a posebno je raspoložen bio Andrija Žižić, koji je ubacio čak 17 poena za svoju momčad u tom dijelu. Činilo se da će pobjedu domaći osigurati već u drugoj četvrtini, kad su dosegli visoku prednost, no gosti iz Zagreba vratili su se krajem tog dijela igre ponovno u kakvu - takvu neizvjesnost. Ipak, na odmor se otišlo s 9 poena prednosti za Splićane, zahvaljujući NBA ubačaju Nikole Vujčića sa vrha svog reketa, preko cijelog terena.

U trećoj četvrtini “žuti” su se konačno odvojili i omogućili treneru Repeši da pruži prigodu mladim 16 - godišnjacima Ukiću i Pašaliću. Do kraja su gosti iz Zagreba poraz uspjeli svesti na “pristojnu” mjeru, zahvaljujući upravo odmaranju glavnih vedeta splitske momčadi. Najučinkovitiji je kod domaćih bio centarski trojac Vujčić (21 poen, 9 skokova) - Žižić (23 - 7) - Poljak (15 - 6), na drugoj strani Zrinjevac je predvodio američki razigravač Rico Swanson sa 20 poena, 6 skokova i čak 7 ukradenih lopti.