CIBONA VIP - CHARLEROI 85:70 (20:18, 23:23, 23:9, 19:20)
Suci: Jovanović (Jugoslavija), Muzakis i Bakalis (oba iz Grčke).

CIBONA VIP: Longin 4 (2/2), Kus, Sesar 4 (2/12), Prkačin 7 (1/4), Lee 21 (7/13), Skelin 11 (3/3), Awojobi 17 (8/11), Mamić 12 (4/7), Nicević 9 (3/3), Džidžić.

CHARLEROI: Jerome 10 (4/8), Cleymans 2 (0/4), Thiry, De wilde 6 (2/5), Defosse, Ellis 4 (2/7), Desy 7 (3/8), Crucifix, Stas 10 (3/8), Batiste 31 (13/18).

Postotak šuta: Cibona VIP 30/57 (53%), Charleroi 27/60 (45%)
Skokovi: Cibona VIP 35 (24+11), Charleroi 30 (20+10)
Asistencije: Cibona VIP 11, Charleroi 5
Osvojene lopte: Cibona VIP 16, Charleroi 6
Izgubljene lopte: Cibona VIP 13, Charleroi 16
Blokade: Cibona VIP 1, Charleroi -

Cibona VIP u 5. je kolu ULEB-ove Eurolige na domaćem parketu ostvarila pobjedu nad belgijskim Charleroi. Cibona je u svojim redovima imala odlične Lee-a i Awojobija koji su najzaslužniji za treću Ciboninu europsku pobjedu.

Charleroi je u prvoj i drugoj četvrtini rezultatski bio blizu Cibone, no u trećoj četvrtini doživjeli su totalni kolaps izgubivši tu dionicu 23:9 i tako su "cibosi" u posljednju četvrtinu ušli sa 16 poena prednosti što su bez problema održali do kraja utakmice. Cibona je imala velikih problema sa šutom za tri poena (1-13), od čega je Sesar šutirao 0-8.

Ipak i bez Sesarovog uobičajenog učinka (samo 4 poena) Cibona je pobijedila, a najzaslužniji za to bili su Cibonini stranci - Arthur Lee i Tunji Awojobi. Lee je ubacio 21 poen (šut 7/13), 3 puta asistirao, te ostvario 4 ukradene lopte, dok je također odlični Awojobi ubacio 17 poena uz 6 skokova, 3 asistencije i 4 ukradene lopte. Također vrlo dobri "cibosi" bili su Mamić (12 poena, 6 skokova, 3 ukradene lopte) i Skelin (11 poena, 7 skokova od čega 3 u napadu, 3 asistencije).

Kod gostiju daleko najbolji bio je Michael Batiste sa 31 poenom i 10 skokova, no nije imao adekvatnu pratnju - Jerome i Stas ubacili su po 10 poena.