Suci: Medan (Dubrovnik), Čanković (Zadar)

SPLIT CO: Subotić 3 (1/3), Gregov 8 (3/5), Tomeljak 1 (0/4), Vujčić 15 (6/7), Žižić 6 (1/2), Rencher 8 (3/4), Ukić 9 (2/4), Poljak 14 (5/8), Pašalić 6 (2/3), Grgurević 10 (3/5), Land 12 (4/9), Badžim 8 (4/5).

SVJETLOST: Norac 3 (1/4), Stipanović 15 (6/16), Terzić (0/2), Piplović 12 (3/10), Nenadić, Štefanac 2 (1/3), Dedić 2 (1/5), Šimić (0/4), Pezer 2 (1/4), Čorić 2 (1/3), Helbich 15 (3/10), Kalaica 7 (2/6).

Postotak šuta: Split CO 34/59 (58%), Svjetlost 19/67 (28%)
Skokovi: Split CO 41 (34+7), Svjetlost 23 (17+6)
Asistencije: Split CO 20, Svjetlost 12
Osvojene lopte: Split CO 4, Svjetlost 12
Izgubljene lopte: Split CO 17, Svjetlost 9
Blokade: Split CO 4, Svjetlost -

Splitski "žuti" ubilježili su i šestu pobjedu u domaćem prvenstvu, visoko porazivši goste iz Slavonskog Broda. Počeli su domaćini furiozno, povevši 20:4 već sredinom prve četvrtine, no gosti su uspjeli uhvatiti priključak. Sve do početka posljednje četvrtine Splićani su imali oko desetak poena prednosti, a tek u zadnjem dijelu utakmice gosti su doslovce - pregaženi.

Preokret u igri domaćina označio je pravi stampedo u kojem su gosti kući ispraćeni s 40 poena viška, a moglo je biti i gore. Veliki dio zadnje četvrtine obje su momčadi igrale s "pričuvnim" petorkama, a splitska ja mladost pokazala da ima pred sobom mnogo više svjetla od gostujuće Svjetlosti.