Boroš i Primorac poraženi u finalu

Davor Sajko • nedjelja, 19.11.2000.

Nakon plasmana u finale Otvorenog prvenstva Poljske koje se održava u Varšavi hrvatski stolnotenisači Tamara Boroš kao i Zoran Primorac poraženi su u finalnim susretima.

Zoran Primorac je izgubio od Kineza Lina Gouzhenga sa 0:3 (21-10, 21-13, 21-18), nakon što je u polufinalu istim rezultatom bio bolji od naturaliziranog Španjolca He Zhi Wen (21-17, 21-17, 21-9).

Tamara Boroš bila je nešto uspješnija te je u finalnom meču osvojila jedan seta protiv pobjednice turnira Kineskinje Zhang Yining sa 1:3 (21:11, 20:22, 20:22, 6:21). U polfinalnom susretu protiv Južnokoreanke Ji Hye Ryu Tamara je slavila s 3-0 (25-23, 21-18, 21-18).