Henrik Larsson startao pogotkom

Bojan Poturica • nedjelja, 07.01.2007.

Šveđanin Henrik Larsson odlično je započeo svoju avanturu u Manchester Unitedu te je postigao pogodak u prvom nastupu za "crvene vragove"...

Manchester United je u FA kupu nadigrao Aston Villu 2:1 te je tako stigao do velike i važne pobjede, a junak utakmice bio je Norvežanin Ole-Gunnar Solskjaer. Norvežanin je, naime, u prvoj minuti sudačke nadoknade zabio pobjednički gol za "crvene vragove" koji su prošli u četvrto kolo FA kupa.

Ipak, priča utakmice zove se Henrik Larsson. Šveđanin je u startao za Manchester te je u svom prvom nastupu postigao pogodak nakon odlične akcije Carricka, Ronalda i Rooneya. Larsson je zabio pogodak u 55. minuti susreta.