Mađarska - Italija: Mađari obranom u finale

Mađarska - Italija 5:4 (2-1, 1-2,1-0, 1-1)

Suci: Kratochvil (Slovačka) i Afanasijev (Rusije) MAĐARSKA: Kosz, Szekely, Marcz, Varga , Kasas 1, Vari, Kiss 1, Benedek, Fodor 1, Szesci, Steinmetz 1, Molnar 1, Biros, Varga
Četverci: 0

ITALIJA: Gerini, Postiglione 1, Binchi, Bencivenga, A. Calcaterra, R. Calcaterra 1, Vitoriosso, Angelini, Pomilio, Tempesti, Sottani 2, Silipo, Ghibellini, Mammarella
Igrač više: 5 (1)
Četverci: 1 (Sottani)

U drugom polufinalnom susretu olimpijski pobjednici Mađari su nakon sjajne utakmice pobijedili Italiju 5-4 (2-1, 1-2,1-0, 1-1). Nakon izjednačene prve dvije četvrtine Mađari su podigli nivo svoje igre i nisu dopustili Talijanima da zabiju gol čitavu treću i gotovo cijelu četvrtu četvrtinu (Talijani su četvrti gol postigli tri sekunde prije kraja utakmice iz četverca). Mađari su odigrali sjajno u obrani, a čak su tri svoja gola postigli iz kontra napada. Ako će Mađari ovakvu igru prikazati i sutra u 11.45 kada igraju finale s Hrvatskom naša će se izabrana vrsta dosta namučiti da dođe do pobjede na ovom turniru.