SAVA OSIGURANJE - SPLIT CO 73:69 (20:20, 32:28, 47:54)
Suci: Anzulović (zagreb) i Herceg (zabok).

SAVA OSIGURANJE: Štemberger 5 (1/3), Whitfield 15 (4/11), Mezulić, Baždarić, 17 (6/14), Byrne 18 (8/12), Devčić, Budinić, Štimac, Mance 16 (5/18), Karamatić, Veličić 2 (1/3).

ŞPLIT CO: Subotić 2 (1/2), Gregov 7 (3/6), Vujčić 18 (8/17), Žižić 1 (0/3), Rencher 8 (2/7), Ukić, Poljak 7 (3/4), Pašalić, Grgurević 11 (3/5), Land 10 (3/9), Badžim 5 (2/5).

Postotak šuta: Sava 25/64 (39%), Split CO 25/58 (43%)
Skokovi: Sava 24 (13+9), Split CO 38 (25+13)
Asistencije: Sava 12, Split CO 13
Osvojene lopte: Sava 18, Split CO 8
Izgubljene lopte: Sava 13, Split CO 25
Blokade: Sava -, Split CO 2

Košarkaši Sava osiguranja u svojoj su dvorani Mladosti na Trsatu u jednoj vrlo dinamičnoj i uzbudljivoj utakmici pred 1500 gledatelja pobijedili favorite, Split Croatia osiguranje sa 73:69.

Riječani su od samoga početka utakmice došli u vodstvo i ravnopravno se nosili sa Splićanima, a prva je četvrtina završila 20:20, no u drugoj Riječani su svoju igru okrunili vodstvom na poluvremenu - 32:28. U trećoj četvrtini Split je "pokazao zube" i prešao u vodstvo u 25. minuti (36:38), a na kraju toga dijela imao prednost od čak 7 poena. U 35. minuti "žuti" su vodili 56:65 i činilo se da je sve gotovo, no tada serijom 14:2 domaćini za samo 4. minute dolaze do vodstva i osiguravaju veliku pobjedu.

Najbolji igrači kod Sava osiguranja bili su Amerikanac Kevin Byrne sa 18 poena, 9 skokova i 6 osvojenih lopti, Marino Baždarić sa 17, Mance sa 16, te Whitfield sa 15 poena. Kod Splićana Vujčić 18, Grgurević 11 uz 13 skokova.