SPLIT CO - HERMES ANALITICA Zagreb 98:79
Suci: Jovović (Velika Gorica), Papec (Varaždin)

SPLIT CO: Subotić 3 (0/2), Gregov 6 (3/3), Tomeljak 10 (4/6), Vujčić 9 (2/7), Žižić 16 (5/7), Rencher 5 (2/3), Ukić 6 (2/8), Poljak 14 (5/10), Pašalić 6 (3/3), Grgurević 6 (2/3), Land 7 (3/9), Badžim 10 (5/7).

HERMES ANALITICA: Simović, Pešut 3 (0/4), Pijaca 16 (5/10), Mravak 17 (6/11), Brdar 15 (4/11), Čibej, Jurkovac 2 (0/2), Pehar 9 (2/6), Jerak 8 (3/9), Banović 9 (2/6).

Postotak šuta: Split CO 36/68 (53%), H. Analitica 22/59 (37%)
Skokovi: Split CO 42 (30+12), H. Analitica 27 (19+8)
Asistencije: Split CO 20, H. Analitica 10
Osvojene lopte: Split CO 7, H. Analitica 7
Izgubljene lopte: Split CO 8, H. Analitica 13
Blokade: Split CO 3, H. Analitica -

Pet "poštenih" minuta bilo je dovoljno Splićanima da završe natjecanje u ovom tisućljeću i odu na zasluženi mini-odmor. Početkom zadnje četvrtine na semaforu je svijetlilo 74:69, a više od 30 minuta "simpatični" gosti iz Zagreba držali su se u rezultatskom egalu s favoriziranim domaćinima. No, u pet minuta zadnjeg dijela susreta, serijom 21:0 "žuti" su pobjegli na 95:69 i na kraju pobijedili sa sasvim pristojnom razlikom.

Ipak, bilo je vidljivo tijekom svih 40 minuta da su momci u žutim dresovima u današnjoj, zadnjoj utakmici splitskog kluba u 20. stoljeću, više razmišljali o Božićnoj purici, kolačima i poklonima, negoli o svom današnjem protivniku, najlošijoj momčadi u lizi. Nakon što se sirena oglasila i rastjerala malobrojnu publiku s tribina, crta se podvukla pod uspješnom jeseni, u kojoj je splitska momčad ostvarila odličan rezultat u Europi, no u prvenstvu je imala dva neugodna kiksa (Zagreb kod kuće i Sava osiguranje u Rijeci), koji bi na kraju mogli biti presudni u plasmanu prije doigravanja. Sve u svemu, splitski će klub blagdane i novo tisućljeće dočekati - zadovoljan.