ZAGREB – DONA 83:85 (16-22, 40-43, 62-65)
Suci: Urukalo (Šibenik) i Šarac (Osijek)

ZAGREB: Tomas 12 (5/10), Tanta , Miljković 11 (4/9), Tomasović, Blašković, Perinčić 9 (3/7), Marinović 2, N. Garma, Vukičević 22 (9/16), J. Garma (0/1), Daugherty 27 (9/16).

DONA: Novosel 8 (3/5), Gnjidić 17 (4/11), Antić 14 (5/9), Maloča 25 (10/14), Samac, Samardžić, Brolih, Prskalo 8 (4/5), Papić, Barać, Čuljak, Novak 13 (6/12)

Postotak šuta: Zagreb 30/59 (51%), Dona 32/56 (57%)
Asistencije: Zagreb 9, Dona 18
Osvojene lopte: Zagreb 12, Dona 7
Izgubljene lopte: Zagreb 8, Dona 16
Blokade: Zagreb 4, Dona 2

U utakmici 11. kola košarkaške A-1 lige Zagreb je na svom parketu izgubio od gostiju iz Dubrave rezultatom 83:85. Utakmica je gotovo cijelo vrijeme bila neizvjesna i iako je Dona imala +10 koševa u trećoj minuti zadnje četvrtine, završnica je bila i više nego uzbudljiva.

Trideset sekundi prije kraja, kod rezultata 83:84, Zagreb je imao napad, u kojem je Daugherty uspio pogoditi koš koji nije priznat zbog osobne pogreške u napadu i to bio ključan trenutak. Kraj je donio i ponešto neregularnosti jer je sirena završetak utakmice označila čak tri puta. Prvi se put sirena oglasila devet desetinki prije kraja, jer je Dona imala loptu i utakmica je praktički bila završena, no igrači nisu napravili posljednje izvođenje lopte. Kad su izveli loptu, sirena se oglasila drugi put, no tada su se suci sjetili da je Zagreb izašao iz bonusa, te da su se trebala izvoditi slobodna bacanja, nakon čega je konačno označen pravi kraj utakmice s rezultatom 83:85.

Najistaknutiji igrači Done bili su Mario Maloča sa 25, te Boris Gnjidić sa 17 koševa, a kod Zagreba najbolje su igrali Daugherty s 27 i Vukičević sa 22 koša.

Ivica Burić, trener Done: "Zadovoljan sam početkom i krajem sezone. Drugo poluvrijeme smo više kontrolirali igravši zonu, te smo došli na + 10 pogodaka. Zaslužili smo pobjedu, iako smo u završnici imali više sreće od Zagreba. Pošto se sve odvijalo direktno ispred mene, sa sigurnošću tvrdim da je Daugherty na kraju napavio faul u napadu."

Željko Poljak, trener Zagreba: "Premlitavo smo otvorili utakmicu i nismo iskoristili prednost domaćeg terena. Umjesto da nametnemo svoju igru, prihvatili smo ritam Done. Vanjska linija je kriva, mogli smo i dobiti, iako smo imali problema s igračima ( Tomas je utakmicu prošepao). Ne želim komentirati posljednji faul, no reći ću samo da se igralo u Zagrebovoj dvorani."