Karanušić zaustavljen

Maja Giljanović • subota, 10.02.2007.

Roko Karanušić nije uspio pobjedom i plasmanom u poluzavršnicu okruniti dobar tjedan u Poljskoj. Bolji od 24-godišnjeg Zagrepčanina je u vrlo neizvjesna dva seta bio Austrijanac Werner Eschauer...

33-godišnji je veteran riskantnom, ali i efikasnom igrom u dvoboju dvojice jakih servera izborio 7:6(5), 7:6(11) pobjedu nad dvadeset mjesta slabije rangiranim Hrvatom (167.) koji je imao svoje šanse, međutim, nije ih iskoristio. U prvom je setu osigurao break, a u drugom je propustio realizirati čak šest set-lopti za poravnanje rezultata.

Uistinu šteta jer polufinalni protivnik Čeh Mertl se činio protivnikom po mjeri (229.) za pravi rezultat na 125.000 $ vrijednom challengeru u Wroclawu.