Nišanke sretno u finale

Vedran Stilin • nedjelja, 22.04.2007.

Rukometašice Naise iz Niša plasirale su se u finale Challenge kupa nakon što su u uzvratnoj utakmici igranoj kod Muncipal HC Romane Neamte postigle veći broj pogadaka nego što su primile u prvom susretu…

Nakon što su rukometašice Trešnjevke jučer propustile priliku plasirati se u finale ovog europskog natjecanja, Naisa iz Niša danas je s(p)retno izborila finale ovog europskog natjecanja.

Susret koji je igran jutros u 11 sati Rumunjke su odlično otvorile te na poluvremenu imaju željenu prednost 12:8. Ipak, u nastavku sastav iz Niša nije gubio nadu te su uz izgubljenu utakmicu rezultatom 24:20 ipak osigurale nastup u finalu. Tome je kumovao rezultat iz prve utakmice kada je Naisa slavila 23:19 te zbog jednog pogotka više postignutog danas u gostima otišla u finale.