Tudor i Kokeza slavili u Omišu

Bernard Jurišić • utorak, 12.06.2007.

Svjetsko prvenstvo u glavometu ove sezone raširilo se na splitsku okolicu. U prvom iz serije turnira koji će se okončati finalom na "Wembleyu glavometa", splitskoj plaži Bačvice, u Omišu je slavio tandem Tudor - Kokeza...

Tudor i Kokeza pobjedom na omiškom turniru osvojili su maksimalnoh 8 bodova i prometnuli se u favorite za nastup na Mastersu na Bačvicama 1. srpnja.

Drugo mjesto i 7 bodova osvojio je bratski par Grabar, pobjednik prošlogodišnjeg natjecanja. Treće mjesto pripalo je tandemu Ujević - Zaninović (6 bodova), četvrti su Brajković - Veličković s 5 osvojenih bodova.

Još četiri para (Bokan - Gunjača, Perišić - Jurčević, Stipić - Slijepčević, Jelaska - Banić) plasirala su se od 5. do 8. mjesta i ubilježila po 3 boda.

Naredni turnir na rasporedu je 17. lipnja na stobrečkom Salbunu, a na Masters će se plasirati 8 parova koji skupe najviše bodova na tri kvalifikacijska turnira.