Bonačić na korak od finala Lige prvaka

Petar Plevnik • četvrtak, 04.10.2007.

U prvom susretu polufinala Azijske lige prvaka Sepahan Luke Bonačića na svom je terenu sa 3:1 svladao Al Wahdu Ahmada Sharbinija i tako napravio značajan korak prema plasmanu u finale...

Iranska je momčad odlično ušla u susret te već u 11. minuti pogotkom Mahmouda Karimija došla u vodstvo. Iako su od 33. minute igrali bez isključenog braniča Abdullaha, gosti, za koje nije igrao Sharbini, u trećoj minuti nastavka preko Al Shaehhija dolaze do izjednačenja.

Ipak, osvajač iranskog kupa uspio je do kraja susreta iskoristi brojčanu prednost igrača te pogocima Karimija u 58. i Navidkije iz 11-erca u 86. minuti osigurati lijepu prednost pred uzvrat u Abu Dhabiju.

U drugom polufinalnom ogledu korejski Seongnam Chunma i japanski Urawa Reds odigrali su 2:2. Uzvrati su na rasporedu 24. listopada.