Bonačić i dalje u igri

Petar Plevnik • srijeda, 07.11.2007.

Nakon prvog susreta finala Azijske lige prvaka između Sepahana Luke Bonačića i japanske Urawe Reds, jasno je kako će odluka o pobjedniku pasti tek nakon uzvratnog susreta za tjedan dana u Saitami...

Japanski je prvak pozitivan rezultat pred uzvrat izborio ponajviše zahvaljujući pogotku Brazilca Robsona Pontea, koji je u posljednjoj minuti prvog dijela doveo Urawu u vodstvo. Konačnih 1:1 u drugoj je minuti nastavka postavio Mahmoud Karimi.

Uzvratni susret na rasporedu je za dva tjedna u Saitami, a bez obzira koja momčad dođe do naslova, biti će joj to prvi naslov pobjednika Azijske lige prvaka.