Ronaldo - Zidane 2:2

HINA • utorak, 20.11.2007.

U ekshibicijskom nogometnom susretu pred 30.000 gledatelja u španjolskoj Malagi,a čiji je prihod otišao u UN-ov fond za borbu protiv siromaštva (UNPD), sastavi "Ronaldo i prijatelji" i "Zidane i prijatelji" su odigrali 2:2...

Bivši najbolji nogometaš svijeta Zinedine Zidane oduševio je stadion Rosalda pogotkom iz slobodnog udarca u 11. minuti, a nakon njegova udarca u vratnicu, Paragvajac Roque Santa Cruz je u 44. minuti povisio na 2:0. Nakon niza atrakcija Zidane je napustio igru u 55. minuti.

Ozlijeđena zvijezda Milana Ronaldo odigrao je samo 30 minuta, a njega je zamijenio jednako čuveni vozač Formule 1 Michael Schumacher. Ronaldova momčad je izjednačila omjer pogocima Julio dos Santosa i Negreda.

Susret je sudio legendarni Pierluigi Collina, a ulaznice su se prodavale po cijeni od 10 do 25 eura.