Kostelić najbrži

Goran Tomičić • četvrtak, 24.01.2008.

Na prvom treningu spusta u Chamonixu nastupila su tri hrvatska skijaša. Najmanji zaostatak za pobjednikom Didierom Cucheom imao je Ivica Kostelić, ali i ostali su bili dobri...

Naš najbolji skijaš je sa startnim brojem 31 odvezao solidno i završio na 29. mjestu sa zaostatkom dvije sekunde i 93 stotinke. Startni broj 41 bio je vlasništvo Natka Zrnčića-Dima, koji je ovog puta odvezao nešto opreznije i osvojio 48. mjesto, a zaostatak je iznosio četiri sekunde i 62 stotinke.

Posljedni naš predstavnik bio je Tin Široki, koji je sa startnim brojem 65 završio na 57. mjestu i zaostao pet sekundi i 70 stotinki.

Dakle, razlika između Ivice i Natka bila je sekundu i 69 stotinki. U petak je na rasporedu novi trening.