Kadetkinje u Labinu

Maja Čeko • petak, 28.03.2008.

Mlađe kadetkinje i kadetkinje nalaze se u Labinu na kontrolnim pripremama. U sklopu priprema mlađe kadetkinje odigrale su trening utakmicu sa Rudarom, a kadetkinje sa Zametom.

Hrvatske mlađe kadetkinje bile su uvjerljivo bolje od ŽRK Rudar. U prvom poluvremenu prednost za mlađe kadetkinje već je bila sedam golova, a u drugo je završilo sa konačnim rezultatom od 38:21. Najefikasnija je bila Antea Franjić(Podravka).

U utakmici koju su igrale kadetske reprezentativke sa Zametom bolje su ipak bile Riječanke. Igralo se tri puta po dvadeset minuta. Već u prvoj trećini Zamet je imao prednost od dva gola da bi druga trećina završila izjednačeno. Pobjeda sa rezultatom 29:26 tako je otišla Zametu. U našoj reprezentaciji najbolja je bila Nikolina Grmoja sa osam pogodaka.