Zamet 21:19 Osijek
Osijek

Osječankama još jedan poraz

Maja Čeko • petak, 09.05.2008.

Četvrto kolo Lige za Europu otvorile su ekipe Zameta i Osijeka. Riječanke su iskoristile svoju priliku protiv gošći kako bi poboljšale svoje šanse za igranje u Challenge kupu, a Osječanke sad imaju već dva poraza za redom.

Zamet je već nedugo nakon početka utakmice počeo stvarati svoju prednost pred gostujućom ekipom Osijeka koji se nije uspio približiti Zametu do kraja poluvremena koje završava sa 13:9. Drugo poluvrijeme nastavlja se u sličnom ritmu, no Osijek se približava domaćinima na gol zaostatka, ali nažalost više od toga nije bilo moguće. Zamet je pri kraju utakmice imao 21:15 i potrebno je bilo samo zadržati pozitivan rezultat što riječke igračice nisu propustile.