DC "razbio" Beckhamov Galaxy

Antonija Pavlić • ponedjeljak, 30.06.2008.

Momčad engleskog reprezentativca Davida Beckhama teško je poražena na gostovanju kod DC Uniteda u 14. kolu američke MLS lige. Unatoč porazu, LA Galaxy i dalje drži vrh tablice Zapadne konferencije sa šest pobjeda, tri remija i pet poraza...

36.000 gledatelja okupilo se na RFK stadionu u Washingtonu kako bi svjedočilo pravom potopu vodeće momčadi Zapadne konferencije MLS lige. Sparno vrijeme i vremenska razlika kao da je potpuno zbunila momčad Los Angelesa, a na licima aktera očitovao se veliki umor. DC je poveo već u 5. minuti iz kaznenog udarca, ali u 26. Edsonn Buddle vraća sve na početak. Samo je devet minuta trajalo Galaxyevo veselje. U 34. Luciano Emillio postiže prvi od dva pogotka na utakmici, da bi u 68. minuti Argentinac Gallardo postavio konačan rezultat (4:1).

David Beckham je za Galaxy odigrao svih 90 minuta utakmice, no bio je gotovo nevidljiv u teškom porazu svoje momčadi od pretposljednje plasirane momčadi zapadne divizije.

MLS liga, 14. kolo: DC United - Los Angeles Galaxy 4:1