Rivaldo i Zico nezaustavljivi

Maja Giljanović • subota, 04.10.2008.

Brazilskim legendama Rivaldu i Zicu u srcu Azije ide kao po loju - njihov Bunyodkor je dvaput gubio samo da bi protiv Lokomotiva u prvenstvu Uzbekistana preokrenuo i povećao prednost na čelu tablice...

Zicu je 3:2 pobjeda druga u drugoj utakmici na klupi lani uzbečkog viceprvaka otkada je u rujnu potpisao jednogodišnji ugovor, a donio mu je upravo sunarodnjak Rivaldo.

36-godišnji 1999. Fifin nogometaš godine u 65. je minuti je postigao pobjednički gol Bunyodkora (dojučerašnjeg Kuruvčija) - vodstvo Lokomotiva dvaput je u 31. i 58. minuti stizao Džeparov - koji mu je čak šesti od dolaska iz AEK-a u kolovozu.

14 milijuna dolara koliko je za svjetskog prvaka 2002. iskeširao predsjednik Akbarov isplaćuje se i u Ligi prvaka (polufinale protiv Adelaidea igraju 22.) i u prvenstvu gdje Bunyodkor ispred Pakhtakora ima sedam bodova prednosti.