Domaćini do bodova

Antonija Pavlić • utorak, 11.11.2008.

Nije virovitički TVIN lako došao do bodova na svom parketu protiv pretposljednje momčadi lige, varaždinske Koke. Domaće su se rukometašice odmah na početku postavile superiorno i povele, da bi gošće ubrzo poravnale rezultat te držale jedan, dva razlike do kraja poluvremena. Ista se slika reprizirala i u drugom dijelu susreta, dva razlike se s poluvremena precrtalo i na kraj - konačan rezultat - 31:28.

U virovitičkoj momčadi najefikasnije su bile Tarle sa 7 te Poljak i Premužić sa 6 pogodaka, dok su za Varaždinke pogađale Sušec (10) i Hrg (9).

Zamet je u drugom susretu kola lako došao do bodova protiv Sesveta, iako 16:13 na poluvremenu nije odavalo prilično velikih +13 na kraju. Ipak, najbolji strijelci Riječanki, Fabijanić i Linić, u drugom su se poluvremenu pokazale u pravom svjetlu te tako zasluženo donijele svojoj momčadi novu pobjedu.

Umag i Kutjevački podrumi su u Umagu odigrale uzbudljivu utakmicu, koja je na koncu pripala domaćim rukometašicama. Umažanke su u ovom susretu na žalost Požežanki prikazale najbolju igru u dosadašnjem tijeku prvenstva te su sasvim zasluženo odnijeli iz 10. kola puni plijen, pokazavši usput svima kako se polako dižu te kako ih još ne treba otpisivati.