Davor Vugrinec ponovno strijelac

Mihaela Bradovski • petak, 23.01.2009.

Za nogometašima Zagreba drugi je pripremni dvoboj u turskoj Antalyji. Nakon uvodne pobjede Pjesnici su jučer upisali remi, a ponovno je raspoložen bio Davor Vugrinec…

ZAGREB - ROSTOV 1:1

Prijateljski pripremni susret

Strijelci: 0:1 Slivić (16), 1:1 Vugrinec (86)

Zagreb (1. pol.): Bašić - Poljak, Mehmedagić, Kartelo, Ivanković - Abdurahimi, Parlov, Jugović, Pejić - Piškor, Jurendić

Zagreb (2. pol.): Škorić- Mujdža, Mikulić, Pavlović, Štiglec - Grgić, Oršulić (Šovšić), Sesar, Špičić - Vugrinec, Krstanović

Rostov: Gerus, Živanović, Slivić, Astafejev, Ahmetović, Osinov, Gatcan, Čerkes, Lengyel, Kulčij, Anđelković (Gentišvili, Živko, Usevin, Kozlov, Usanović)

U drugom pripremnom susretu u Turskoj, Zagrebaši su snage odmjerili s novim ruskim prvoligašem, momčadi Rostova. Prvo je poluvrijeme završilo negativnim rezultatom za Pjesnike, u 16. minuti poveli su Rusi pogotkom Slivića, no konačnih 1:1 postavio je Vugrinec četiri minute prije kraja. U sastavu ruske momčadi mjesto je našao i bivši junior "bijeih" Tomislav Živko, dok je za Zagreb nastup upisao još jedan junior, veznjak Damir Šovšić.

Strateg "bijelih" Luka Pavlović ponovno je priliku dao dvijema postavama, a još se jednom uspješnijom pokazala ona koja je zaigrala u drugom poluvremenu. Spomenuti treba i kako je kapetan Zagreba Marin Oršulić susret završio ranije s posjekotinom na usnici, no težih posljedica nema i on će kao i ostatak momčadi biti spreman za iduće dvoboje koji su na rasporedu u nedjelju.

1Rijeka 815:1+1418
2Hajduk 812:5+718
3Dinamo 819:9+1016
4Varaždin 86:4+212