Drugi poraz Hajduka, poznate cijene za derbi

Bernard Jurišić • nedjelja, 01.02.2009.

Hajdukovi nogometaši pretrpjeli su i drugi poraz u 24 sata razmaka na pripremama u turskoj Antalyi. Momčad bez glavnih aduta poražena je od korejskog prvoligaša Busana 0:1...

Hajdukovi nogometai doživjeli su i drugi poraz u trećoj pripremnoj utakmici u turskoj Antalyi. Bolja od pričuvne momčadi "bilih" bila je momčad korejskog Busana, koja je slavila s 1:0 pogotkom u završnim minutama prvog poluvremena.

Splićani su igrali bez Kalinića, Andrića, Ibričića i Marijana Buljata, pa je pričuvna garnitura imala prigodu pokazati gdje su s formom otprilike na polovici turskih priprema. Nisu odigrali dobru utakmicu, nisu uspjeli ubaciti loptu u korejsku mrežu, pa je nakon austrijskog Rieda jučer, Hajduk pretrpio i drugi poraz u samo 24 sata.

U Splitu se intenzivno radi na pripremi velikog derbija 22. veljače, u kojemu će Hajduk ugostiti Dinamo. Potražnja za ulaznicama je nevjerojatna, da Poljud ima dvostruko više mjesta od 35.000 zasigurno bi bio ispunjen do posljednjeg mjesta.

Danas je objavljena cijena ulaznica za veliki okršaj. Zapadna tribina moći će se kupiti za 160 ili 140 kuna, istok za 130 ili 110, dok će sjeverna Torcidina tribina koštati 60 kuna. Jugoistočni sektor gdje će također biti Hajdukovci i jugozapad gdje će biti smješteni BBB-i, koštat će po 80 kuna.

Tribine će biti popunjene do vrha, što će splitskom klubu donijeti bogati utržak od oko 3,5 milijuna kuna.

1Rijeka 815:1+1418
2Hajduk 812:5+718
3Dinamo 819:9+1016
4Varaždin 86:4+212