Novi pogodak Ronalda

HINA • četvrtak, 12.03.2009.

Brazilska nogometna zvijezda Ronaldo (32) postigao je i drugi pogodak u svom trećem nastupu nakon 13 mjeseci pauze zbog teške ozljede koljena...

Ronaldo je zabio pobjednički pogodak za Corinthiansa u susretu protiv Sao Caetana 2:1. Sao Caetano je poveo u 22. minuti pogotkom Marcela Batataisa, a 13 minuta kasnije izjednačio je Andre Santos. Pobjedu Corinthiansu donio je "Il fenomeno" u 51. minuti.

Bivši igrač Barcelone, PSV Eindhovena, Milana, Intera i Real Madrida igrao je do 78. minute i teren je napustio uz ovacije više od 30.000 gledatelja. Ronaldo je prvi pogodak zabio u derbiju protiv Palmeirasa i to u sudačkoj nadoknadi za 1:1.

"Ronaldo iz utakmice u utakmicu igra sve bolje. Vidjeli ste koliko je opasan, a još uvijek nije dosegao pravu formu," kazao je trener Corinhtiansa Mano Menezes.