Nafta 1:0(0:0) Hajduk
Hajduk

Neefikasni Hajduk poražen u Lendavi

Bernard Jurišić • subota, 27.06.2009.

Nakon pobjede protiv austrijskog trećeligaša prije dva dana, Hajdukovci su danas ukrstili koplja sa slovenskim prvoligašem Naftom u Lendavi. Poraz od 0:1 uz mnoštvo propuštenih prigoda neće dobro zazvučati makar su "bili" tek u sredini pripremnog perioda...

Hajduk je u drugoj pripremnoj utakmici doživio i prvi poraz. Protiv slovenskog drugoligaša danas u Lendavi "bili" su teren napustili s porazom 0:1, iako su stvorili nekoliko dobrih prigoda.

Neefikasnost je ono što najviše može zabrinuti splitskog stratega Antu Mišu, jer je to problem s kojim se suočavao i tijekom čitave prošle sezone. Hajduk protiv Nafte nije odigrao lošu utakmicu, ali nije zabio pogodak, pa ih je jedna pogreška Tomasova skupo stajala pet minuta prije kraja kad je slovenska momčad postigla pobjednički pogodak.

Hajduk je susret počeo u sastavu: Subašić - J.Buljat, Pandža, Aračić, Šerić - Gabrić, Brkljača, Skoko, Tomasov - Ibričić, Vukušić. U drugom dijelu prigodu su dobili i Strinić, Maloča, Vejić, Obšivač i Trebotić, a desetak zadnjih minuta nastupili su i novopridošli Brazilci Thiago Santos i Rafael Paraiba.

Narednu provjeru Hajdukovci imaju u srijedu u Kidričevu, protiv azerbajdžanskog prvoligaša Bakua.