Istra 1961 prvi put bez pobjede

Matej Milanović • nedjelja, 05.07.2009.

Istra 1961 završila je pripreme na Bjelolasici trećim pripremnim susretom pred početak sezone. Jučerašnji je protivnik bila Croatia iz Sesveta, a po prvi put u ova tri dvoboja Istra nije pobijedila...

Nogometaši Istre 1961 završili su pripreme na Bjelolasici, a jučer su tamo odigrali treći prijateljski dvoboj pred početak sezone, protiv Croatije iz Sesveta. Po prvi put u ovim pripremama Puljani nisu zabili i po prvi put nisu pobijedili.

Bilo je nekoliko prilika s obje strane, no susret se završio bez golova, 0:0. Za stručni stožer i navijače Istre najvažnije je znati da je prve minute u žuto-zelenom dresu odigrao Dragan Župan, koji je na terenu proveo cijeli susret te da je drugo poluvrijeme na terenu bio i najiščekivaniji igrač Istre 1961, Kalilou Traore.

Do prve službene utakmice ima još dvadesetak dana i čini se da je situacija u klubu mirna i da su svi usredotočeni na početak sezone. Traore bi po svemu sudeći trebao barem prvi dio, ako ne i čitavu sezonu, provesti u Puli, a očekuje se još neko novo ime.

1Dinamo 3667:30+3782
2Rijeka 3669:30+3974
3Hajduk 3654:26+2868
4Osijek 3662:43+1957
5Lokomotiva 3652:45+751
6Varaždin 3639:47-842
7Gorica 3635:50-1541
8Istra 1961 3636:54-1841