Braća Ivanov sredili Belgijce

Branimir Korać • nedjelja, 02.08.2009.

U pripremnom susretu uoči Eurobasketa Bugarska je bez većih problema svladala Belgiju s visokih 91:66. Bugari su tako pokazali kako dobro rade na pripremama i spremni su za nastup u Poljskoj...

Dok Bugari izgledaju vrlo dobro i čine se spremnima već sada za nastup na Eurobasketu, s druge strane Belgija ne izgleda tako i trebat će nešto dramatično promijeniti ako misli proći kroz dodatne kvalifikacije u Poljsku. U ovom pripremnom susretu Bugarska je dominirala najvećim dijelom susreta i na kraju je visoko slavila.

Izjednačeno se igralo tek prvih desetak minuta nakon čega je proradio šut domaćina koji stvara prednost već do poluvremena. Posebno dobro Bugarska je odradila posljednjih deset minuta za vrijeme kojih se igra Belgije posve raspala i Bugarska je slavila 91:66.

Vezane vijesti

Kod pobjednika najbolji su bili Dejan Ivanov s 15 poena i deset skokova te Kalojan Ivanov s 15 poena. Kod Belgije 14 poena ubacio je Randy Oveneke.