Runje zbunjen razvojem događaja

Borna Rupnik • srijeda, 12.08.2009.

Vedran Runje nije otvorio prvenstvenu sezonu na idealan način. Nogometaši Bordeauxa spremili su četiri lopte iza njegovih leđa, a hrvatskome vrataru nije baš sasvim jasno kako se to dogodilo...

Lens je povratničku utakmicu u Ligue 1 izgubio teže nego što to rezultat (1:4) pokazuje, no ostat će zapisano da je jedan od najomiljenijih igrača tog kluba, naš Vedran Runje, primio čak četiri gola.

Trener vratara Lensa, Michel Ettore, prenio je Runjina razmišljanja o utakmici za koju hrvatski nogometaš misli da je, u najmanju ruku, bila čudna. "Runje je već na poluvremenu smatrao da je razvoj događaja bizaran", rekao je Ettore.

Vezane vijesti

"Loptu je prvi puta dotaknuo u 89. minuti. Nije je uspio obraniti, a na kraju smo izgubili 4:1", nastavio je Ettore, "a on još uvijek ne razumije kako se to dogodilo. Ne može pronaći prikladne riječi kojima bi opisao susret".

Runju je dva puta svladao Yoann Gourcuff, a po jednom su to učinili Wendel i Chamakh.

Vremena za povratak k sebi Runje nema mnogo - već u subotu njegov Lens dočekuje Auxerre.