Klasnić strijelac u pobjedi Nantesa

Mihaela Bradovski • subota, 15.08.2009.

Odigrani su susreti drugog kola francuske Ligue 2, a Nantes našeg Ivana Klasnića upisao je domaću pobjedu protiv Clermonta 3:2. Klasnić se početkom drugog dijela upisao u listu strijelaca...

U drugom kolu Ligue 2 Nantes je na svom stadionu ugostio Clermont tražeći prvu pobjedu nakon poraza u prvom kolu kod Caena. Uspio ju je i ostvariti, slavio je s 3:2, lakše nego što sam rezultat govori.

Vrlo brzo domaćin je stigao do pogotka i to već u drugoj minuti preko Stephanea Darbiona koji je pogodio s 11 metara nakon što je rušen Tenema N'Diaye, no Clermont je do odlaska na odmor vratio utakmicu u neizvjesne vode poravnavši na 1:1 preko Alžirca Rede Madounija.

U drugom poluvremenu Nantes je krenuo po pobjedu i u 53. minuti stigao do vodstva pogotkom našeg reprezentativca Ivana Klasnića da bi 11 minuta kasnije N'Diaye povisio na 3:1. U trećoj minuti sudačke nadoknade Romain Armand smanjio je na konačnih 3:2.

Klasnić je na terenu proveo 76 minuta, a zamijenio ga je Thomas Dossevi. U prvom dijelu Ivan je kreirao i jednu veliku priliku za Darbiona koji nije bio precizan.