Dragovoljac obranio naslov

Sportnet • ponedjeljak, 05.10.2009.

Nogometaši Hrvatskog dragovoljca osvojili su finalni turnir državnog prvenstva za veterane. Sigećani su među dvadeset i jednom momčadi u finalu nadigrali Pazin, te po drugi put osvojili veteranski naslov prvaka Hrvatske.

"Ponovno smo dokazali da je naš trud i predani rad dao rezultat. Zahvaljujem se momčadi što su još jednom pokazali spremnost i kvalitetu pobijedivši zaista sjajne protivnike", izjavio je Damir Škaro, predsjednik i stoper Hrvatskog dragovoljca.

Na putu do finala s Pazinom, Dragovoljci su u prvom kolu pobijedili Škabrnju 6:2, nakon toga pao je domaćin Rovinj sa 3:0. U četvrtfinalu ni Samobor nije pružio bolji otpor izgubivši 5:0, dok je u polufinalu Hrvatski dragovoljac 3:0 nadvisio Osijek za veliko finale. Ondje su nakon sjajnog nadigravanja crni vragovi slavili sa Pazinom 1:0.