Belgija: Zoran Ban napokon zabio

Ante Vičević • utorak, 13.02.2001.

Nakon dugo vremena u belgijskom prvesntvu Zoran Ban se upisao listu strijelaca. Ban je iz jedanaesterca u 79.minuti postigao pobjedonosni gol za Genk protiv Beverena. Josip Skoko je odigrao svih 90 minuta, a Ban je ušao u igru u 74.minuti. Alen Mrzlečki odigrao je cijelu utakmicu za Harelbeke protiv Beerschota, no njegov klub je poražen sa 1-2.

Standard je na svom travnjaku bio bolji od Mechelena sa 2-0. Vedran Runje je dobro obavio svoj posao, a Robert Prosinečki i Filip Šušnjara bili su pričuve. Club Brugge je odigrao samo 1-1 kod La Louviere i tako je Anderlecht pobjedom protiv Antwerpena povećao prednost na 5 bodova prednosti u odnosu na Brugge. Standard je i dalje na 3. mjestu.

1Rijeka 612:1+1114
2Hajduk 68:4+414
3Dinamo 613:4+913