Brose ostao savršen

Branimir Korać • srijeda, 02.12.2009.

U posljednjoj utakmici drugog kola skupine H Eurokupa u Bambergu su se susreli pobjednici iz prvih susreta Brose i Biella. Uspješniji su bili domaćini s 87:85...

Brose Basket upisao je i drugu pobjedu u natjecanju Eurokupa. Nakon gostujuće pobjede kod Ventspilsa u prvom kolu, Brose je ugostio Biellu tražeći potvrdu te pobjede i ostanak na savršenom učinku.

Nijemci su jako dobro otvorili utakmicu i brzo stigli do visoke prednosti koju su držali do poluvremena. U drugom dijelu Brose je dodatno pojačao ritam te se na deset minuta prije kraja činilo kako je priči kraj obzirom da je Brose vodio 68:52. Međutim, Biella nije tako mislila, vratila se u utakmicu, ali na kraju ipak upisala tijesan poraz 87:85.

Kod Brosea najbolji su bili Brian Roberts sa 16 poena i Predrag Šuput s 15 poena i šest asistencija. Kod Bielle Pietro Aradori ubacio je 19 poena, a Matteo Soragna 15.