"Lovren pokazuje agresivnost"

Borna Rupnik • ponedjeljak, 01.02.2010.

Na igru novopridošlog hrvatskog braniča osvrnuo se standardni Lyonov stoper, Brazilac Cris, komentirajući pobjedu svoje momčadi nad PSG-om...

Višestruki prvak Francuske, Lyon, u nedjelju je preokrenuo vodstvo gostiju uz Pariza i došao do vrlo vrijedne pobjede - svaka su tri boda velika kao kuća jer Lyon usprkos devet bodova zaostatka za Bordeauxom još uvijek odmjerava osvajanje naslova prvaka.

"Moj nam je gol donio pobjedu, ali ne smijemo stati na tome. Loše smo ušli u susret, taj je početak bio težak", izjavio je Brazilac Cris, strijelac pobjedonosnog pogotka za 2:1 u 80. minuti.

Vezane vijesti

"Moramo biti čvršći u izravnim dvobojima te igrati brže. Osim toga, ne smijemo primati glupe golove kao večeras. Govou, Cissokho i ja previše smo oklijevali, a trebamo biti pažljiviji", nastavio je u samokritičnom tonu.

Ipak, za svog novog hrvatskog suigrača imao je lijepe riječi: "Dejan Lovren osjeća se sve bolje i bolje u ovom sastavu. Pokazuje agresivnost". Bivši stoper Dinama odradio je svih 90 minuta na desnoj strani obrane.