Charleroia prejak za UMMC

Sportnet • ponedjeljak, 01.02.2010.

Osim susreta HASTK Mladost Iskon – Heerlen, u petak je odigrani u drugi polufinalni susret Lige prvakinja. Tu su se sastale ekipe Castel Goffreda i Linz Froschberga, a pobjeda je sa 3:1 otišla na stanu austrijske ekipe.

U petak i subotu su također odigrani i četvrtfinalni susreti stolnotenisača, a u tri od četiri susreta slavili su gosti, dok je jedinu domaću pobjedu ostvario Ochsenhausen koji je ugostio Hennebont (3:1). U preostalim susretima talijanska Sterilgarda je iznenađujuće lako slavila na gostovanju kod Niederösterreicha (3:0) dok se Dusseldorf namučio za pobjedu kod danskog Roskildea (3:2).

UMMC našeg Zorana Primorca je pak ugostio belgijski Charleroi i doživio poraz od 3:0. Primorac je odmjerio snage s Dimitrijem Ovtcharovim i izgubio sa 3:1, premda je u četvrtfom setu imao prednost od 9:8. Nažalost, nije uspio iskoristit vodstvo i doći do izjednačenja, već je četvrti set sa 12:10 otišao na stranu Ovtcharova.

Uzvratni susreti su na rasporedu 12. veljače.