POŠK bez otpora Mornaru

Tea Lokas • nedjelja, 21.03.2010.

U 20. kolu Jadranske vaterpolo lige opet su POŠK-ovci mogli na prste (jedne ruke) zbrojiti svoje pogotke. Ovog puta poraženi su od gradskih rivala Mornara rezultatom 4:11...

POŠK - Mornar BS 4:11 (1:3, 2:3, 1:2, 0:3)

Split, Bazen na Poljudu
20. kolo JVL
Suci: Robert Tiozzo (Split), Nikola Curić (Dubrovnik)

POŠK: Duje Veršić, Boris Maškarić, Ivica Prižmić, Dražen Kujačić, Toni Barbarić 1, Duje Lušić, Duje Kaurloto, Marko Maras 1, Marino Scherbl, Ivan Rabadan 1, Željko Ivanišević 1, Mitja Travnikar, Duje Jelovina, Nikola Crnčević. Trener: Siniša Školneković.

Mornar BS: Neno Kačić, Danijel Burić, Jerko Kragić Marinić 2, Ante Čorušić, Toni Kalebić, Marijo Oreb 2, Josip Jerković 1, Toma Vojković, Goran Mataić, Ivo Aličić, Jure Marelja 2, Željko Kovačić 3, Marin Ban, Marko Bratić 1. Trener: Joško Kreković.

Igrač više: POŠK 2/5, Mornar 6/11

Peterci: -

POŠK je tri od četiri svoja pogotka postigao u prvom poluvremenu susreta, a u posljednjih 16 minuta Mornar je dokrajčio domaćine u vlastitom gradu.

S tri pogotka najučinkovitiji je bio Mornar Željko Kovačić, dok su po dva upisala trojica vaterpolista (također Mornara), Kragić Marinić, Oreb i Marelja