Podjela bodova u Splitu

Tea Lokas • subota, 27.03.2010.

U 21. kolu Jadranske vaterpolo lige remizirali su Mornar i Cattaro na bazenima u splitskom Poljudu. Susret između središnjih momčadi na ljestvici završio je rezultatom 8:8...

Mornar BS – Cattaro Maximus 8:8 (2:2, 3:1, 2:2, 1:3)

Split, Bazen u Poljudu
21. kolo JVL

Mornar: Kačić, Burić, Kragić Marinić 1, Čorušić, Kalebić, Oreb, Jerković, Vojković, Mataić 1, Aličić, Marelja 2, Kovačić 3, Ban 1, Bratić. Trener: Joško Kreković.

Cattaro: Pjetlović, Nastran, Vukčević, Živković, Kordić, Smodlaka 1, Varga 1, Đogaš 3, Lobov 1, Žanetić, Kunac 2, Filipović, Jelić, Mišić. Trener: Mirko Vičević.

Igrač više: Mornar 2/9, Cattaro 2/9
Peterci: Mornar 2/2, Cattaro 0
Suci: Rak i Savinović

Šestoplasirana i sedmoplasirana momčad odigrale su ravnopravnu utakmicu u Splitu. Mornar je imao prednost od dva pogotka na kraju prvog poluvremena, no Cattaro se uspijeva izjednačiti u pogocima do kraja susreta i osigurati bod u gostima.

U ekipi trenera Krekovića istaknuo se Kovačić s tri gola, dok je na strani Cattara isti učinak imao Đogaš.

Iako je Mornar u posljednjih osam minuta imao vodstvo od 8:5, Cattaro se pogocima Smodlake, Lobova i Đogaša othrvao porazu i uhvatio bod na gostujućem "terenu".