Primorje praznih ruku

Tea Lokas • subota, 17.04.2010.

Iako su imali svojih prilika, igrači Primorja vratili su se u Rijeku poraženi od Cattara rezultatom 11:8 u 24. kolu Jadranske vaterpolo lige...

Cattaro MAX. - Primorje EB 11:8 (2:1, 4:3, 1:2, 4:2)

Kotor, Bazen ŠRC "Nikša Bućin"
24. kolo JVL

Cattaro: Gojko Pjetlović, Matej Nastran, Željko Vukčević, Igor Živković, Marko Kordić, Mile Smodlaka, Tamas Varga 1, Teo Đogaš 2, Sergej Lobov, Ivan Žanetić 1, Aljoša Kunac 3, Đorđe Filipović 4, Nikola Tomašević, Marko Perišić. Trener: Mirko Vičević.

Primorje EB: Davor Car, Damir Glavan 1, Bojan Car 1, Luka Pavlović 2, Nikola Franković, Aleksandar Tiškivski 1, Andrej Brala, Egon Jurišić, Samir Barać 2, Marin Beltrame, Erik Bukovac, Luka Križanec, Ivan Krizman 1. Trener: Zoran Roje.

Igrač više: Cattaro 4/9, Primorje 5/11
Peterci: Cattaro 2/2, Primorje 0
Suci: Mario Brguljan (Prčanj), Maro Savinović (Dubrovnik)

Teško gostovanje kod Cattara rezultiralo je porazom Riječana koji su mogli izvući bolji rezultat iz ovog susreta. Jedino u trećoj četvrtini Primorje je imalo pozitivan učinak, ali zaostatak iz prve i druge četvrtine te potop u posljednjoj donijeli su Kotoranima pobjedu od 11:8.

Igrač utakmice Cattarov je Đorđe Filipović koji je četiri puta tresao mrežu Cara.