Cvitanić spasio Pachucu poraza

Borna Rupnik • četvrtak, 13.05.2010.

Meksično nogometno prvenstvo došlo je do polufinala, a u prvoj je utakmici Pachuca uz pogodak Darija Cvitanića remizirala s Tolucom...

Prve polufinalne utakmice meksičkog prvenstva nisu dale nijednog pobjednika. Pachuca je na svom terenu odigrala neodlučeno s Tolucom (2:2), a Monarcas Morelia je odigrala 3:3 protiv Santos Lagune.

Pachuca se u zaostatku našla u 47. minuti, kada je pogodio Novaretti, a desetak minuta poslije poravnao je Canto. Novo vodstvo gostima donosi Mancilla, no Dario Cvitanić spasio je Pachucu poraza samo četiri minute prije kraja utakmice.

Uzvrati su na rasporedu u noći sa subote na nedjelju. Pachuca je u četvrtfinalu izbacila Monterrey, prvoplasiranu momčad nakon prvog dijela prvenstva.