Valbuena: "Nisam mogao ni sanjati"

Nikola Vlahović • četvrtak, 27.05.2010.

Francuski reprezentativac, Mathieu Valbuena, sinoć je debitirao u nacionalnom dresu, a izborniku se zahvalio pogotkom.

Igrač Marseillea, Mathieu Valbuena, sinoć je odigrao svoju prvu utakmica za francusku reprezentaciju. 25-godišnjak se sjajno predstavio izborniku Domenechu postigavši gol za pobjedu Francuza.

U sklopu priprema za Svjetsko prvenstvo, Francuska je sinoć u Lensu odigrala prijateljsku utakmicu protiv Kostarike, a utakmicu će dugo pamtiti Valbuena. Napadač je u igru ušao dvadesetak minuta prije kraja utakmice, a u 83. minuti zabio je pogodak za 2:1.

Nakon susreta Valbuena nije skrivao zadovoljstvo: "Nisam mogao ni sanjati bolji debi. Zabio sam u svom prvom nastupu za reprezentaciju, a moj je pogodak odlučio pobjednika".

Mathieu iza sebe ima odličnu sezonu u klubu, a njegove igre primijetio je i Domenech koji ga je uvrstio među Tricolore. "Svi su me sjajno primili i izbornik i igrači. Ponovno sam zaigrao s nekim bivšim suigračima poput Riberyja. U reprezentaciji vlada veliko zajedništvo i atmosfera je super", rekao je.