Na vrhu - ista meta, isto odstojanje!

Bernard Jurišić • nedjelja, 25.02.2001.

Surać i Čaval vrlo borbeno (dp)

Proljetni dio nogometnog prvenstva započeo je i službeno utakmicom 19. kola između Osijeka i Varteksa u Gradskom vrtu. Osječani su se iskupili za neugodan poraz u zaostaloj utakmici protiv Hrvatskog dragovoljca (0:1) protekle nedjelje pobijedivši Varaždince s visokih 4:1. Prvi dio završio je neodlučeno (1:1), no u nastavku smo vidjeli strijelačku rapsodiju domaćina. Ergović je u 69. povisio na 2:1, da bi Mitu (82.) i Zrilić (90.) riješili sve dvojbe oko pobjednika.

Splićani uvjerljivi protiv Dragovoljca (bl)

I u drugim utakmicama je bilo zanimljivih okršaja, jer samo su četiri kola do kraja Lige 12. Hajduk je s visokih 4:0 savladao Hrvatskog Dragovoljca u Splitu, a Dinamova legenda Cico Kranjčar na klupi Marsonije zahvaljujući pogotku Čuture u 88. minuti nije uspio Dinamu oteti bodove.

Pripremili smo vam izvještaje sa svih utakmica, te fotografije sa utakmica Zagreb - Rijeka i Hajduk - Hrvatski dragovoljac...