Kacunar s dva pogotka zapalio tribine

Sportnet • utorak, 20.07.2010.

Nakon dva dana neigranja Torcida kupa zbog utakmice Superkupa nastavlja se 1. kolo. Jučer su se umjesto uobičajenih četiri, odigrale tek tri utakmice.

Prva utakmica, ona između Konzuma i Ugostiteljskog obrta Sinobor donijela nam je čak tri pogotka Marka Bitange iz ekipe Konzum. Prvo poluvrijeme je završilo 2:1 te se nakon njega oba dvije ekipe opuštaju u intenzivni napad što rezultira konačnim rezultatom od 4:3. U drugo kolo plasirao se Konzum.

Drugi susret nije bio bogat pogotcima kao prvi. Gledali smo samo dva pogotka, po jedan u svakom poluvremenu i to je zabila ekipa Kacunar Auto Krešo. Kacunar, kao i što priliči pobjedniku imao je jake podrške s tribine.

Posljednji susret jučerašnjeg odigravanja 1. kola riješen je pucanjem penala. Zanimljiva utakmica, na poluvremenu 0:0, izjednačeno i u drugom sa 2:2 uslijedili su penali i tu se kao jači protivnik pokazala ekipa Favorit Beach bar Okrug te je tako iz natjecanja izbacila ekipu Nakić trade.