Nani se vratio, United izgubio

Borna Rupnik • ponedjeljak, 26.07.2010.

Nogometaši Manchester Uniteda također su posjetili Sjevernu Ameriku, a poslije dvije pobjede protiv Kansas City Wizardsa upisali su poraz...

Nakon pobjeda nad Celticom i Philadelphia Unionom, Manchester United doživio je prvi poraz na sjevernoameričkoj turneji. Rezultatom 2:1 bolja je bila ekipa Kansas City Wizardsa.

Domaćine je u vodstvo doveo Davy Arnaud, poravnao je Dimitar Berbatov s bijele točke, a s igračem manje pobjedu je Amerikancima donio Kei Kamara još prije odlaska na odmor.

No, Alexa Fergusona mogao je usrećiti barem povratak portugalskog reprezentativca Nanija nakon ozljede zbog koje je propustio nastup na Svjetskom prvenstvu. Igrao je od prve do 69. minute.

"Možda sam ga trebao izvaditi već na poluvremenu jer u nastavku od njega nismo dobili ništa. No, to se zna dogoditi igračima koji dugo izbivaju, ima samo sedam dana treninga u nogama", prokomentirao je trener Manchester Uniteda.